В зв'язку з війною з московським окупантом та нестабільною ситуацією на території України, наявність товару та ціни уточнюйте по телефону.
0 товар (товарів) - 0.00 грн.
Ваш кошик порожній

text_close

Сварочная проволока флюсовая (самозащитная) Edon E71T-GS 0.8 мм (1 кг) без газа

Виробник Edon
Модель: Edon E71T-GS 0.8 мм
Наявність: Нет в наличии
Відгуков: 0 Написати відгук

Edon

Відгуков: 0

На жаль, цей товар знятий з виробництва або відсутній на складі, але наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращий варіант за прийнятною ціною. Зателефонуйте нам по одному з номерів у шапці сайту або зробіть замовлення цієї моделі і ми обов’язково зв’яжемося з Вами у найкоротший термін!


Сварочная проволока флюсовая  (самозащитная) Edon E71T-GS 0.8 мм (1 кг) без газа

Проволока порошковой марки E71T-GS выполнена по технологии производства сварочных материалов с флюсовым наполнителем. Она представляет собой полый цилиндр, заполненный особым флюсовым материалом, обеспечивающим защитную среду при сварке. Таким образом, при использовании данной марки продукции отсутствует необходимость использования дополнительной подачи защитного газа. Флюсовый материал, размещенный в полостях проволоки E71T-GS в процессе сварки создает область защитного газа, что обеспечивает отличное качество металлошва.

Применение:

Продукт находит свое применение, прежде всего, в судостроении, где условия сварки не позволяют использовать принудительный подвод защитного газа. Кроме того, удобен для сварки находящихся во вращении элементов и деталей, а также для изготовления различных металлоконструкций из легированной стали

Химический состав E71T-GS: основа – железо, алюминия – 1,48%, марганца – 0,64%, кремния – 0,38%, углерода – 0,24%, фосфора и серы всего 0,002% и 0,012% соответственно. Выпускаемое изделие в катушках весом 1 кг и диаметром 0,8 мм.


*СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, такі як: безкоштовна доставка, додаткові аксесуари в подарунок та ін., не діють під час проведення магазином інших АКЦІЙНИХ заходів! Тобто. Акція на Акцію не накладається - Ви можете скористатися лише однією АКЦІЙНОЮ або СПЕЦІАЛЬНОЮ пропозицією. Зважаючи на те, що ми хочемо створити для наших клієнтів максимально комфортні умови покупки, уточнюйте деталі зі знижок у менеджерів магазину, ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені запропонованою ціною!

Відгуки для даного товару відсутні
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:


Сварка.ZP © 2024